Sizden gelenler

Serracım muhteşemsin ve iyi ki bizimlesin. Bu yolculuğu seninle yapmak bizim için büyük şans.

Kaç defa okudum saymadım ama bildiğim tek bir şey var. Yaşamın her birimizi farklı sınadığı bir dönemde iyi ki hayatlarımıza dokunmuşsun Serram. İyi ki, iyi ki...

Serra muhteşem bir enerji ve güçsün. Bunu yanındayken hissediyordum ama uzaktan da o kadar etkilisin ki. O kadar güzel anlatıp özetliyorsun ki her şeyi. Teşekkür ederim.

Tesadüf diye birşeyin olmadığını ve hiç kimsenin hayatımıza öylesine girmediğini öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Her geçen gün bunu daha iyi anlıyorum.

İyi ki varsın. Okyanusta kavuştuğum kara gibisin. Kurtuluşum yakındır.

Birkaç gündür çok iyi hissediyorum kendimi. Dediklerini yapıyorum.

Serracım çok teşekkürler bugün için yine çok iyi geldin. Aydınlanma kaynağım oldun.

İyi ki çıktın karşıma.Tam zamanında, tam en ihtiyacım olduğu anda.

İnan son bir haftadır dibe vurmuş gibi hissediyordum. Ne oldu şimdi herşey iyiydi herhalde bütün senenin yorgunluğu olsa gerek diye düşündüm.Hep güçlü durmaya çalışmakta insanı yoruyor.Artık kendime dönmem gerektiğini şiddetli bir şekilde hissediyorum. Sanırım dün bu yolda ilk adımı atmış olduk. Binlerce kere teşekkürler bana ihtiyacım olan silkelenme gücünü verdiğin için. Senin tavsiyelerin ve rehberliğin eşliğinde ilerlemeye hazırım.

Yolu sana düşen herkes kadar çok şanslıyım bende Serram. Söylediğin, konuştuğumuz her cümle kulağıma küpe, elimde yolumu aydınlatan rehber...