top of page

Sizden gelenler

Yemek yaparken bile sizi dinliyorum. Terapi gibi sesiniz, sizinle yatıp sizinle kalkıyorum. Benim gibi pek çok insana iyi geldiğiniz çok açık. Özellikle çocuklarınızla ilişkiniz, neye dikkat ettiğiniz, kız ve erkek ne önemli, araştırmak okumak için zamanı olmayan anneler için dikkat edilmesi gereken hassas noktaları vurgularsanız ve kendini sevmek, değerli oldugunun farkına varmakla ilgili daha çok bilgi verirseniz çok sevinirim . Yeni podcastinizi heyecanla bekliyoruz. Sevgiler…

Her videonuzda kavram karmaşlarıma, kişisel gelişim tortularıma, içselleştirilmemiş bilgi yumaklarıma yıldırım düşüyor. Çözülüyor. Alan açılıyor. Taşlar yerine oturuyor. Aklınızın, dilinizin ve yüreğinizin berraklığına hayranım. Dilerim ben de bu berraklıkta akarak icra edeceğim yaşam misyonuma ulaşırım. Örnek olduğunuz ve katkınız için teşekkürler…

Yalnızca bana değil pek çok kişiye yol, ışık oluyorsunuz. Çok teşekkür ederiz. İçimizde bir yerde kayıp olan, hep eksikliğini hissettiğimiz ama ne aradığımızı bilmediğimiz kendimizi bulmamıza yardmcı oluyorsunuz. Çok teşekkür ederiz. Her videonuzu hem ilk hem de sonraki seferlerde aynı merak, heyecan ve istekle dinliyorum. İyi ki varsınız! Ayağınıza taş değmesin sevgiyle kalın.

Her gün koşarken dinliyorum seni ve arkadaşlarıma anlatıyorum. Bak bu konuyu böyle yorumlamışsın ama bir de Serra’ yı dinle diye… Dinlediklerim kulağıma küpe ve yol haritası oluyor, bu güzel bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylastığın icin çok teşekkür ederim. Yenilerini okumak icin sabırsızlanıyorum.

Çok teşekkür ederim hayatıma girdiğiniz için. Öğrenci hazır olmayınca öğretmen gelmezmiş derlerdi, şimdi bunu yaşıyorum. Bir sene önceki videolarınızdan başladım izlemeye. Uzun yollar aştım bir hayliyle taşlıydı. Sanırım yoruldum aynı taşa sürekli takılmaktan ve buradayım. İyi ki varsınız… Kocaman kucaklıyorum.

Bütün yayınlarınızı dinledim. Can kulağıyla, aşkla, sevgiyle… Sizden ne öğrensem, ne katsam kendime aşkıyla… Yaradan iyi ki sizi karşıma Çıkardı. Eğitimlerinize katılmam mümkün olmadı ama bu kanalda sizden çok şey öğrendim. Benim bakış açımı değiştirdiniz, bana ışık oldunuz. Sizi çok sevdim. Ruhunuza hayranım.

Size canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Size ilk geldiğimden daha farklıyım, yolum uzun farkındayım. Minik adımlarla ilerliyorum. Bu bile benim için cok büyük bir başarı. Ara sıra karanlıkta kayboluyorum ama sizin bana oğrettiklerinizle yolumu daha çabuk aydınlatabiliyorum. Ve sizin benim yoluma daima ışık olacağınızı da biliyorum. Size minnettarım. Yaralı ruhuma merhem oldunuz. İyi ki varsınız, iyi ki karşıma çıktınız…

Bir süredir hafta sonu yaptığınız yayınları izliyorum. Anlatım tarzınız, olaylara bakış açınız, tekamül yolculuğunuz beni çok etkiledi. Ben de şu an kabına sığmaz bir haldeyim. Yola çıkmak, yol almak ve yolda kalmayı çok istiyorum. 

İnsanların hayatlarına dokunabilmek ne güzel bir yol. O yolu sizle yürümek istiyorum. Çok yürekten tüm niyetim, isteğim, dileğim sizsiniz. Sizin eğitimleriniz, bu bilgelik, bunca bilgi, böyle bir donanım 30 yılını yürekten adamış. Ve öyle geçiyor gönlünüzden bize de.

Serroşum öyle salladın ki hala kendime gelemedim desem yalan olmaz. Seninle farkına varmak öyle güzel öyle anlamlı ki, derinlere inmek zorlasa da… İnsanın kendisiyle yüzleşmesi kendi gerçekliğine uyanması o kadar güzelmiş ki iyi ki varsın, iyi ki yollarımız keşişti. Hayatıma dokunduğun o anlar icin sonsuz teşekkürler.

Serra müthiş bir enerji. Öyle çok inanıyor ki sizin de inanmak dışında bir alternatifiniz kalmıyor. Hem mesleki etik değerlerine, anlatım/ aktarım becerisine, hem de samimiyetine şapka çıkarıyorum. Bende pek çok farkındalık yarattı.

Son zamanlarda en büyük zevkim sizin videoları açıp dinleyerek mutfakta yemek yapmak. Hem elim işliyor hem zihnim. Öyle iyi geliyor ki ruhuma.

bottom of page