serraelci.jpg

SERRA ELÇİ

Yaşam Stratejisti Serra Elçi, çok erken yaşlarından itibaren toplumsal dogmalara itiraz ederek büyümüş ve 16 yaşında hakikati aramak adına başladığı içsel yolculuğuna, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı sayısız eğitim ile devam etmiştir.

İnsanlara, gerçek kimliklerini hatırlatmayı kendine hayat amacı edinmiş olan Elçi, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitim hayatının ardından zaman zaman New York’ta yaşamıştır. Evli; yirmi, on sekiz ve on yaşında üç çocuk annesidir.

Mentorluk, Nefes Uzmanlığı, Yaşam Koçluğu, Duygusal Zeka, Beyin Profilleri, İnsan Tasarımları ve Meditasyon başta olmak üzere birçok uzmanlık alanında aktif olarak çalışmaktadır.

İlişkilerinde, iş hayatında, finans ya da sağlık ile ilgili konularda sıkıntı yaşayan bireylere yol göstermeyi hedefleyen Elçi, kendi özüne dönmek isteyen; yaşam kalitesini bütünsel anlamda iyileştirmeyi hedefleyen kişilere koçluk seansları, seminerleri ve eğitimleri ile hizmet vermektedir.

Bireysel ve kurumsal çalışmalarla herkesin kendi mucizesini keşfetmesine öncülük eden Serra Elçi’nin hayatta ki en büyük misyonu, insanların aşk, bolluk, bereket, sağlık ve başarı içinde yaşayacakları hayatlar inşaa etmelerini sağlamaktır.